GSM/GPS autoalarmy

GSM alarm není pouze zabezpečení, ale příjemně překvapí řadou doplňkových funkcí.

 Prioritou zabezpečení vozidla je samozřejmě v případě pokusu o narušení co nejdříve informovat uživatele o problému. Důležité je i to, abyste dokázali rozlišit o jaký problém se jedná – zda otevření dveří, rozbití skla nebo pokus o odtah.

K tomu vám pomůže SMS s přesným určením poplachu. Kromě zabezpečení ale autoalarm slouží i k ochraně akumulátoru před úplným vybitím, nechtěnému odtahu policií nebo upozorní, že jste vozidlo zapomněli zamknout.

Neustálý přehled

V případě vloupání, pokusu o odtah, odpojení akumulátoru nebo jiného problému vás bude autoalarm ihned informovat zavoláním i SMS zprávou na váš mobil. Stejně tak i o tom, jestli jste vozidlo správně zajistili nebo o poklesu napětí na baterii. 

 Sledování polohy

GPS přijímač za jízdy sleduje a zapisuje do paměti přesné pozice vozidla. Kdykoliv se můžete podívat, kde vozidlo právě je. Údaje lze využít pro dohledání odcizeného vozidla i pro sledování provozu a tvorbu firemní knihy jízd.

 Dostupný odkudkoliv

Aplikace internetová Samoobsluha vám poskytne velmi přehledně informace o vašem vozidle. Stačí jen počítač s přístupem na internet, chytrý telefon nebo tablet. Profitujte z možností špičkové technologie!  

 Implementaci do interiéru vozu (skrytou montáž) pro nás realizuje pod dohledem našich techniků náš prověřený partnerský autoservis.